TOP

Honderd stukjes van mij

Auteur: Lucy Dillon
Honderd stukjes van mij - cover
Honderd stukjes van mij - achterkant

‘Honderd stukjes van mij’ (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella.

Gina Bellamy’s leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. Het is tijd voor drastische maatregelen: al haar bezittingen de deur uit, alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar welke honderd dingen? Elke brief, elk souvenir, elk díng is een herinnering. Gina moet kiezen wat in haar nieuwe leven past en wat ze los wil laten, want alleen dan ontstaat ruimte voor nieuwe mogelijkheden…

‘Bitterzoet en hartverwarmend: dit is het soort boek waardoor je alles uit het leven wil halen.’ Jojo Moyes

Lucy Dillon is een Britse bestsellerauteur. Ze is dol op boeken, honden en cake. Haar romans hebben inmiddels meerdere prijzen gewonnen.

Lees meer >
Over de auteur

Lucy Dillon

Lucy Dillon

Lucy Dillon is een Britse bestsellerauteur. Ze is dol op boeken, honden en cake. Haar romans hebben meerdere prijzen gewonnen en worden in heel Europa vertaald en gelezen.

Meer boeken van deze auteur
9,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
Ebook
Paperback  
Op voorraad
  • Gratis verzending vanaf €19,95
  • Op werkdagen voor 20.00 besteld, binnen 48 uur in huis (NL)
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789026142017
  • Publicatiedatum: 29-05-2017
  • Vertaler: Erica Feberwee

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
Bekijk de inhoud van dit boek ➔

‘Honderd stukjes van mij’ (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie Kinsella.

Gina Bellamy’s leven is een chaos. Daar staat ze dan, na haar scheiding, in een te kleine flat met te veel dozen vol spullen uit haar oude leven. Ze staat voor de keuze: doormodderen of eens en voor altijd uitvinden wie ze écht is. Het is tijd voor drastische maatregelen: al haar bezittingen de deur uit, alleen de honderd meest belangrijke dingen mogen blijven. Maar welke honderd dingen? Elke brief, elk souvenir, elk díng is een herinnering. Gina moet kiezen wat in haar nieuwe leven past en wat ze los wil laten, want alleen dan ontstaat ruimte voor nieuwe mogelijkheden…

‘Bitterzoet en hartverwarmend: dit is het soort boek waardoor je alles uit het leven wil halen.’ Jojo Moyes

Lucy Dillon is een Britse bestsellerauteur. Ze is dol op boeken, honden en cake. Haar romans hebben inmiddels meerdere prijzen gewonnen.